Chci moderně studovat

Studujte moderně s multimediálními mKnihami

Nic proti papírovým učebnicím nebo klasickým eBookům. Ale studovat se dá i modernějším způsobem. mKnihy jsou revolučním studijním nástrojem, díky kterému se studium stane mnohem názornější, zábavnější a tím i efektivnější. Na rozdíl od klasických e-knih totiž mKnihy nepracují s mrtvými PDFky, ale s živým multimediálním obsahem.

mKnihy jako nová forma studia

Představte si, že místo dlouhého textu popisujícího jednotlivé části svalu uvidíte obrázek, který si jednoduchým dotykem přiblížíte a barevně vyznačíte jeho jednotlivé části. Zapomeňte na to, že jste kdy dlouze a složitě přepisovali citace z odborné literatury. Mnohem jednodušší je text prostě zkopírovat a rovnou vložit do práce i se standardizovaným formátem citace. A tohle a taky mnohem víc zvládnete online i offline na počítači, a dokonce i na obyčejném tabletu se systémem iOS nebo Android a free aplikací Publi.

SEZNAMTE SE S mKNIHOU

mKnihovna pro každého

S aplikací Publi budete mít k dispozici přes 200 publikací ve veřejné Publi mKnihovně. Některé jsou zdarma, jiné můžete koupit za poplatek.

Studujete-li na některé z našich partnerských univerzit nebo středních a základních škol, stáhnete si příslušnou mKnihovnu a můžete číst mKnihy, které jsou určené pouze studentům vaší školy.

A pokud chcete mKnihy využívat, ale nemáte je ve svém oboru či ve své škole, najděte vhodného autora a odkažte ho na nás. My mu představíme možnosti mKnihy a pomůžeme s její vlastní tvorbou. Zkrátka se o všechno postaráme.