Chci publikovat

vzdělávací lekce nebo knihu

Vydat a publikovat elektronickou mKnihu není nic složitého. Jestliže

  • kliknete na tlačítko CHCI SE STÁT AUTOREM dole na stránce,
  • vyplníte formulář a odešlete,
  • založíme Vám účet, pošleme přístup do editoru

a můžete začít.

Přístup do editoru, tvorba knihy a její publikování je zdarma.


Jaký bude výsledek?
Může jim být celá kniha, digitální lekce nebo vzdělávací materiál. Záleží jen na vás. A potřebujete i testy? Je to jednoduché, stačí začít v editoru testů.

Chystáte se tvořit knihu pro mobilní telefony, PC i tablety. mKnihu, tedy multimediální, multiplatformní, mobilní, multiformátovou, moji. Bude responzivní a určitě vaše čtenáře zaujme. Lze ji stáhnout do mobilního zařízení, číst, sledovat a poslouchat i bez připojení k internetu.

Vzpomínáte na dovolenou? Váš cestopis může obsahovat psaný text, video, galerie fotografií i MP3. Den po dni zpřístupníte prarodičům.


Budu to umět?
Ano, s námi to zvládnete. Připravili jsme návod. Je stručný a roste dle dotazů. Je připravena podpora týmu Publi, připravujeme videokonference.


Kde budou moji čtenáři knihu číst?
Kniha se objeví v knihovně Publi. Číst ji mohou jen ti, kterým to umožníte v nastavení knihy. Říkáme tomu řízený přístup.


Chcete svou knihu i prodávat?
Můžete. Po zaplacení publikačního poplatku 3 000,- Kč bez DPH dostanete k dispozici e-shop se všemi službami a podporou Vás i čtenářů. Cenu publikace si u nás stanoví autor. Následně 70 % z prodeje knihy je jeho.


Lze to i jinak?
Ano, knihu můžeme celou zpracovat za Vás i obohatit o prvky, které v editoru nenajdete. Vy budete publikovat. Nebo chcete vlastní knihovnu? CHCI SE STÁT AUTOREM