Read extract Buy for 388 CZK

Publisher: Nakladatelství Polyglot, spol. s r.o.

Category: High school

Release date: 2016

Book size: 1,02 GB

ISBN: 000-00-000-0000-0

Passt schon! 1 interaktiv

Author:
Doris Dusilová, Vladimíra Kolocová, Thomas Haupenthal, Jens Krüger
Category:
High school

Passt schon! 1 interaktiv je multimediální verze učebnice němčiny Passt schon! 1 na úrovni A1 podle SERR. Obsahuje všechny oddíly tištěné verze učebnice a integrovaného pracovního sešitu včetně všech audiozvuků. Vybraná cvičení jsou navíc zpracovaná interaktivním způsobem a nabízejí další možnosti práce v digitálním prostředí. K těmto cvičením jsou k dispozici všechna řešení a transkripce poslechových textů.
Učebnice němčiny Passt schon! systematicky připravuje studenty již od 1. dílu na maturitní zkoušku z německého jazyka. Učebnice nabízí současná, zajímavá témata, obsahuje živý, aktuální jazyk, atraktivní texty a reálie. Učební soubor Passt schon! systematicky rozvíjí, procvičuje a opakuje slovní zásobu a gramatiku, nacvičuje všechny řečové dovednosti. Studenti jistě ocení velké množství poslechových cvičení včetně pestré škály cvičení na slovní zásobu a gramatiku. Celým učebním souborem provází studenty bohatý obrazový materiál.
Pro práci s interaktivní učebnicí potřebujete mít nainstalovaný program ActivInspire, který je podporovaný jen na operačních systémech Windows a MacOS.
Časově omezená licence na 18 měsíců.

To read the publication,
download the reader
for free for all devices and platforms