O nás

Jsme zkušený tým programátorů zabývající se moderní formou publikování interaktviních elektronických knih. Vyvinuli jsme publikační systém Publi kombinující možnosti moderních počítačových systému s lidským know-how programátorů.

Poskytujeme komplexní služby pro vydavatele i samotné autory e-knih.

Pro autory sloužíme jako vydavatelství s nadstandardním benefitem. S osobním přístupem pomůžeme s tvorbou elektronické knihy, zabezpečíme její programování, publikování a prodej. Pokud je třeba, zabezpečíme stejné funkce, jako nakladatelství eknih. Vyrobíme knihu, přidělíme ISBN, publikujeme a prodáváme. Autor získá až 80 % z prodeje knihy.

Pro vydavatelství a nakladatelství poskytujeme full-service spočívající v tvorbě interaktivních knih, napojení na prodejní systémy, automatizované publikování do počítačů, tabletů i mobilních telefonů napříč všemi platformami, marketing a prodej publikací.

Jsme specialisté na tvorbu výukových a studijních materiálů, vyznačující se interaktivitou. Vytvořili jme stovky e knih pro vysoké školy, středoškolských učebnic, učebnic pro základní školy a knih pro individuální studium. Nejsme velká korporace a každému zákazníkovi věnujeme osobní péči.

Naše knihy - mKnihy - jsou opatřeny studijními nástroji pro efektivní studium. Na přání autorů i vydavatelství implementujeme do knih video, nekonečné množství fotografií, cvičení na doplňování, obrázky s vrstvami pro názorné zobrazení. Naše knihy vše v jednom úspěšně nahrazují učební pomůcky vyžadující učebnici, pracovní sešit a CD/DVD se zvukovými soubory nebo videem.

Klíčovou vlastností všech knih je zabezpečení proti krádeži. Na přání zákazníka můžeme omezit užívání na jednoho uživatele a jedno zařízení. U nás není možné knihu koupit jednou a přeposlat dál na skupinu dalších uživatelů.

Hledáte nakladatelství či vydavatele knih? Jste autor elektronické knihy a hledáte vydavatele či nakladatele? Pomůžeme vám s celým procese od tvorby knihy až po její prodej. Přečtěte si více.

Hledáte pomoci při vydání Vaší knihy? Pak jste tady správně. Napište nám.

Team Publi