O nás

Kdo jsme a co děláme?

Pomáháme lidem vydávat a šířit elektronické knihy. Usnadňujeme život nejen autorům a čtenářům, ale také institucím, které se vydáváním ebooků zabývají. Náš publikační systém Publi kombinuje možnosti moderních počítačových systémů s lidským know-how programátorů.

Pro autory

Autorům pomůžeme s celým procesem vzniku elektronické knihy, který začíná vlastní tvorbou a pokračuje k programování, publikaci a prodeji. Nabízíme totéž, co elektronické nakladatelství. Knihu vyrobíme, přidělíme ISBN, publikujeme a prodáváme. Autor přitom může získat až 80 % z výnosů prodeje knihy.

Pro instituce

Vydavatelstvím a nakladatelstvím nabízíme kompletní služby od tvorby interaktivních knih přes napojení na prodejní systémy, automatické publikování napříč všemi platformami a zařízeními až po marketing a prodej publikací.

Naší specializací je příprava interaktivních výukových a studijních materiálů. Pomohli jsme vytvořit stovky elektronických knih pro všechny stupně školství, základními školami počínaje a univerzitami konče, i pro individuální studium.

Ačkoli jsme již zavedená společnost s řadou klientů, stále si zachováváme osobní a přátelský přístup, který u velkých korporací nebývá zvykem.

Pro studenty

Naše mKnihy (multimediální knihy) jsou moderními nástroji pro efektivní studium. Na přání autorů či vydavatelů do nich dokážeme zahrnout video, libovolné množství fotografií, interaktivní cvičení či názorné obrázky ve vrstvách.

Naše mKnihy tak dokáží úspěšně nahradit učebnici, pracovní sešit i CD či DVD s multimediáními soubory. Studium se tak stává modernější, snadnější a pohodlnější.

Ať už jste autor, vydavatel nebo vzdělávací instituce, pomůžeme vám se zrodem té vaší elektronické knihy. Ozvěte se nám a vyptejte se na detaily!