Pro instituce, organizace, firmy

Struktura platformy

Modul server

Základní řídící jednotka. Ovládá platformu a řídí automatizovanou distribuci elektronických materiálů. Zajišťuje komplexní služby systému Publi.

Modul čtečka

Softwarová čtečka dokumentů zpřístupňuje elektronické dokumenty. Je vybavena funkcemi pro správu dokumentů a práci s nimi. Chrání dokumenty proti redistribuci.

Jsou dostupné pro systémy: Windows, macOS, iOS, Android (počítače, tablety i mobilní telefony).

Modul elektronický dokument

Pro distribuci jsou v současné chvíli vhodné dva formáty: HTML a PDF.

HTML – poskytuje všestranné využití systému. Je responzivní a obsah dokumentu se kvalitně zobrazí na velkém displeji počítače, stejně jako na malém displeji chytrého telefonu.

Je ideální platformou pro oboustrannou komunikaci. Součástí dokumentu jsou multimediální prvky, animace, fotogalerie, výpočty, ale i dotazníky, testy, ankety,...

Dokument se programuje. Ochrana je zabezpečena šifrováním.

PDF- jedná se o běžný typ dokumentu. Obvykle je vytváří a publikuje administrátor klienta. Je šifrováním chráněn proti kopírování a nelze jej ze čtečky přeposílat.

Volně šiřitelné dokumenty lze číst i prostřednictvím internetových prohlížečů.

Modul statistiky

Publi poskytuje informace o stažení i otevření dokumentů ve čtečkách i knihovnách na internetu. Čtečky komunikují se serverem a poskytují informace o přístupech registrovaných i neregistrovaných uživatelů.

Informace se zobrazí v přehledných grafech i tabulkách. Sestavy lze exportovat do běžných formátů.

Služby šité na míru

Se zákazníky konzultujeme další podněty na úpravy systému, provádíme analýzu a připravíme možná řešení. Agilní metodou postupujeme při programování nových modulů určených k naplnění specifických potřeb.

Tvorba HTML dokumentů naplňuje požadavky autorů. Jejich představy a potřeby programátoři vkládají do kódu a vytvářejí soubory dokumentů s individualizovaným obsahem. Autoři oceňují možnost využití interaktivity, multimédií, archivů a galerií k rychlému a efektivnímu vytvoření obsahu a poskytnutí ucelené informace koncovým uživatelům.

Řešení obsahuje:

  • Implementace na server
  • Mobilní čtečka pro iOS
  • Mobilní čtečka pro Android
  • Mobilní čtečka pro Windows
  • Mobilní čtečka pro macOS
  • Web knihovna pro přístup bez čteček