Číst ukázku Koupit za 388 Kč

Vydavatel: Nakladatelství Polyglot, spol. s r.o.

Kategorie: Polyglot

Rok vydání: 2021

Velikost knihy: 1,16 GB

ISBN: 978-80-86195-98-8

Poslední aktualizace: 20. 9. 2022

Formát knihy: mKniha

Passt schon! 2 interaktiv

Autor:
Doris Dusilová, Vladimíra Kolocová, Thomas Haupenthal, Jens Krüger

Pro práci s interaktivní učebnicí potřebujete mít nainstalovaný program Publi (dostupný pro operační systémy Windows a macOS) a program ActivInspire (Windows, macOS).
Passt schon! 2 interaktiv je multimediální verze učebnice němčiny Passt schon! 2 na úrovni A1–A2 podle SERR. Obsahuje všechny oddíly tištěné verze učebnice a integrovaného pracovního sešitu včetně všech audiozvuků. Vybraná cvičení jsou navíc zpracovaná interaktivním způsobem a nabízejí další možnosti práce v digitálním prostředí. K těmto cvičením jsou k dispozici všechna řešení a transkripce poslechových textů.
Učebnice němčiny Passt schon! systematicky připravuje studenty již od 1. dílu na maturitní zkoušku z německého jazyka. Učebnice nabízí současná, zajímavá témata, obsahuje živý, aktuální jazyk, atraktivní texty a reálie. Učební soubor Passt schon! systematicky rozvíjí, procvičuje a opakuje slovní zásobu a gramatiku, nacvičuje všechny řečové dovednosti. Studenti jistě ocení velké množství poslechových cvičení včetně pestré škály cvičení na slovní zásobu a gramatiku. Celým učebním souborem provází studenty bohatý obrazový materiál.
Časově omezená licence na 18 měsíců.

Knihu najdete v aplikaci, která je ke stažení zdarma.