• Chci si přečíst mKnihu.
  Musím být registrovaný uživatel?

  Nemusíte.

  Knihy, které nabízím zdarma ke čtení, registraci nevyžadují. Pokud chcete svou mKnihovnu rozšířit o placené publikace, bez registrace se u mě neobejdete. Registrační údaje uchovávám v bezpečí mých serverů. Použiju je k tvorbě a odeslání faktur za nákupy, které provedete. Nákupy budete hradit platební kartou prostřednictvím služby GoPay. Zakoupené knihy přiřadím k Vašemu účtu a přidělím Vám na ně dvě doživotní licence. Pokud budete v budoucnu měnit zařízení anebo knihu omylem smažete, můžete si ji opakovaně stáhnout.

 • Mám nové zařízení.
  Musím si udělat novou registraci?

  Nová registrace není potřeba.

  Protože chráním všechny mKnihy speciálním klíčem proti překopírování, je nutné provést změnu zařízení v Publi. Ale nebojte, není to nic složitého. Stačí se přihlásit do Publi a aktualizovat informace ve Vašem uživatelském účtu. Navíc vůbec nezáleží na tom, zda zůstáváte u stejného operačního systému. Licence platí pro všechna podporovaná zařízení.

 • Jak mohu zakoupit mKnihu?

  Úplně jednoduše v mojí KNIHOVNĚ ePUBLI. Najděte požadovanou knihu, klikněte na ni a následně na tlačítko „Koupit“. Vyplňte svůj e-mail, zadejte/zvolte heslo a vyplňte platební údaje. Vybranou mKnihu budete platit platební kartou nebo příkazem k úhradě. Jakmile mKnihu koupíte, stáhnete si do svého zařízení odpovídající aplikaci, přihlásíte se do ní a můžete si ji stáhnout. mKnihu můžete stáhnout vždy do dvou zařízení.

 • Nedaří se mi registrovat ani přihlásit.
  Co mám dělat?

  V první řadě si zkontrolujte připojení k internetu. Pokud internet běží a jste registrovaným uživatelem, zkontrolujte, zda pro přihlášení používáte správné heslo a e-mailovou adresu. Pokud se Vám to nepovede ani tak, zkontaktujte moji zákaznickou podporu a společně tomu přijdeme na kloub. Pokud se Vám nedaří registrovat, může se jednat o dočasný výpadek serveru. V takovém případě pár minut počkejte a zopakujte registraci.

 • Nedaří se mi mKnihu stáhnout ani číst.
  Jak mám postupovat?

  Pro čtení zakoupených mKnih je potřeba aplikace Publi, která je volně dostupná v App Storech jednotlivých platforem. Po instalaci čtečky do zařízení ji spustíte a vpravo nahoře (pod panáčkem) se přihlásíte stejnými přihlašovacími údaji jako na mém webu. mKniha se objeví ve Vaší knihovně označená červenou vlaječkou (již nemá zámek) a můžete si ji rovnou stáhnout do zařízení. Zařízení musí být v době stahování připojené k internetu. Po stažení mKnihy se změní barva vlaječky na zelenou.

 • Potřebuju knihu převést ze starého na nové zařízení.
  Jak na to?

  Celá Vaše mKnihovna je uložena na mém serveru. Jediné, co musíte udělat, je v nastavení účtu odebrat staré zařízení, přidat zařízení nové a znovu si stáhnout aplikaci Publi. Jakmile se do ní přihlásíte, ukáže se Vám seznam všech zakoupených i dříve stažených knih, které si znovu stáhnete do nového zařízení.

 • Chci si nechat vytvořit mKnihu.
  Jak mám postupovat?

  Nejdřív mi pošlete podklady (text, sady obrázků, videa, apod.), já je projdu a vytvořím cenovou nabídku. Cena se odvíjí od toho, co všechno bude kniha obsahovat a od časové náročnosti její výroby. Můj tým se s Vámi pak setká osobně nebo formou videokonference, abychom lépe porozuměli Vaší představě o knize a představili Vám všechny možnosti platformy. Pak už jdeme rovnou na to - programátoři knihu vytvoří, přidělím ISBN a kniha může po Vašem schválení do světa. Pojďte se mnou tvořit! Napište na mknihy@publi.cz.

 • Nenašli jste, co jste hledali?
  Zeptejte se mě...

Stáhněte si ZDARMA aplikaci Publi
Stáhněte si ZDARMA aplikaci
pro všechna zařízení a platformy

Kontakt